kontakt@salonpiekna-margaret.pl

91 433 09 24

Krzywoustego 6A, Szczecin

BOTOKS NA WŁOSY

Botox na włosy to zabieg odbudowujący strukturę włosów. Nie wymaga użycia igieł, ani toksyny botulinowej. To obok sauny na włosy i keratynowego prostowania włosów jeden z najpopularniejszych zabiegów fryzjerskich. Jest całkowicie bezinwazyjny i głęboko odżywia włosy. Opiera się na użyciu profesjonalnego serum, w którego skład wchodzą dobroczynne dla włosów substancje, takie jak wyciąg z jagód Acai, kolagen, keratyna czy kwas hialuronowy. Dzięki zastosowaniu preparatów – otwierającego, a potem zamykającego łuski, składniki aktywne serum wnikają między otoczkę a korę włosa i głęboko go odżywiają.

Cały zabieg trwa około 40 minut.

EFEKTY

Botox na włosy ma przede wszystkim działanie odżywcze. To, że kosmyki stają się gładkie, lśniące i mniej się puszą, jest właściwie efektem “ubocznym” regeneracji. Zabieg może być zatem wybawieniem dla pań, które zniszczyły swoje włosy wieloletnim farbowaniem, stylizowaniem czy brakiem odpowiedniej pielęgnacji.
Efekty utrzymuje się od 10 do 15 myć. Najlepsze rezultaty daje kilkukrotne powtarzanie zabiegu, w przynajmniej tygodniowych odstępach. Seria kuracji sprawi, że włosy na długo odzyskają swój naturalny blask.

W OFERCIE

Botoks na włosy

120 zł