kontakt@salonpiekna-margaret.pl

91 433 09 24

Krzywoustego 6A, Szczecin

MEZOTERAPIA

MIKROIGŁOWA

CO TO JEST DREMALIFT?

Jest zabiegiem łączącym elementy technologii medycznej i kosmetycznej w celu stymulacji skóry i poprawy transportu składników aktywnych w skórze. Końcówka do pracy ma specjalną bazę, na której umieszczone są sterylne mikroigiełki ze stali chirurgicznej o specyficznej budowie, umożliwiające bezbolesną perforację powierzchni naskórka. Podczas zabiegu nie zostają uszkodzone naczynia krwionośne i limfatyczne.

 

JAK PRACUJE DREMALIFT?

Mikroigiełki poprzez perforację naskórka redukują jego barierę dyfuzji (przenikania) i pozwalają wniknąć wysoko skoncentrowanym składnikom aktywnym w głąb epidermy. Końcówka z mikroigłami stymuluje regenerację skóry poprzez mechaniczne pobudzenie jej receptorów. Stymulacja mikrokrążenia przyspiesza przemieszczanie się składników aktywnych w skórze.

 

ZALETY
Wykluczenie uszkodzenia skóry przez wysoką temperaturę.
Metoda czysto mechaniczna, bez zastosowania impulsów elektrycznych.
Krótki czas nakłuwania naskórka w zabiegu (około 15 minut)
Możliwość połączenia metody DermaLift z innymi zabiegami.

 

EFEKTY ZABIEGU
Precyzyjna i kontrolowana perforacja naskórka.
Bezpośrednie wprowadzenie substancji aktywnych do naskórka.
Regeneracja komórek skóry właściwej poprzez usprawnienie przenikania składników.
Reaktywacja wszystkich funkcji skóry poprzez stymulacje procesów naprawczych.
Stymulacja produkcji kolagenu i elastyny.
Poprawa konturów twarzy.
Redukcja zmarszczek mimicznych i statycznych.
Poprawa jędrności i elastyczności skóry.

1 zabieg

180 zł

Seria od 4 - 8 zabiegów

160 zł

IGŁOWA

Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji aktywnych zawartych w koktajlach zabiegowych bezpośrednio do skóry właściwej. Dzięki zabiegowi skóra ulega szybkiej regeneracji, staje się intensywnie nawilżona i odżywiona, po prostu młodsza.

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU
wiotkość, brak napięcia, suchość skóry, zmarszczki, worki i cienie pod oczami, przebarwienia posłoneczne, łysienie, cellulit, rozstępy
Zabieg jest bardzo popularny dzięki natychmiastowym efektom, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie.

 

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?
faza uderzeniowa – 4 do 6 zabiegów co 7-10 dni
dla podtrzymania efektu – 1 zabieg w miesiącu

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU
alergia, ciąża, cukrzyca, choroba nowotworowa, nadciśnienie, padaczka, żółtaczka, choroba wieńcowa, choroba reumatyczna, nadczynność tarczycy, gruźlica, choroby z autoimmunoagresji

Twarz

300 - 350 zł

Szyja

300 zł

Dekolt

300 zł

Twarz + szyja

550 zł

BEZIGŁOWA

Mezoterapia bezigłowa jest to nieinwazyjny system odmładzania skóry. To sposób dostarczania do głębokich warstw skóry substancji aktywnych, celem poprawy jej kondycji, odmłodzenia, redukcji zmarszczek, cellulitu, rozstępów, wiotkości i przebarwień.

 

Jest zabiegiem bezbolesnym, nieinwazyjnym i przyjemnym. Pozwala osiągnąć bardzo dobre efekty poprawy stanu skóry bez konieczności poddawania się zabiegom inwazyjnym, bez niepożądanych skutków ubocznych takich jak: ból, zaczerwienienie, obrzęki, siniaki.

 

SPOSÓB DZIAŁANIA
Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji i elektroforezy. Elektroporacja polega ona na oddziaływaniu krótkich impulsów napięcia elektrycznego na komórki i tkanki, powodując zmiany prowadzące do zwiększenia przepuszczalności skóry. Dociera ona do wnętrza skóry, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna. Elektroforeza to zjawisko fizyczne, w którym podczas transportu prądu stałego dochodzi do przenoszenia substancji jonowych przez skórę. Oba te zjawiska zachodzą jednocześnie, dzięki temu pozwala to na znaczące zwiększenie ilości i głębokości penetracji aplikowanych substancji aktywnych.

 

EFEKTY PO ZABIEGU
Wyraźnie widoczne rezultaty liftingujące, redukcja zmarszczek i bruzd, ujędrnienie, nawilżenie, regeneracja skóry,  poprawa kolorytu i struktury skóry, redukcja rozstępów

 

Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting oraz redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej, rozstępów, ujędrnienie biustu. Chcąc osiągnąć oczekiwany efekt stosujemy odpowiedni preparat z substancjami aktywnymi, dostosowany do potrzeb skóry pacjenta.

 

PRZECIWWSKAZANIA
Ciąża, karmienie piersią, metalowe elementy w ciele, choroby serca, rozrusznik serca, choroby żył, epilepsja, nadwrażliwość skóry, stany zapalne, trądzik.

Bezigłowa twarzy + masaż

140 zł